Objednávkový systém

Objednávkový systém umožňuje:

- nabíjet si kredit bankovním převodem, nebo hotově či kartou v restauraci

- objednávat jídla na jednotlivé dny pro konzumaci na místě nebo do krabičky sebou

- sledovat veškeré pohyby a stav svého účtu, případně uplatnit reklamaci

- získat emailovou zprávu o publikování jídelníčku ve středu týden předem

- objednávat hlavní jídla na další týden se slevou 10Kč a polévku se slevou 5Kč, pokud bude vaše objednávka odeslána do čtvrtka 12:00, kdy se objednávají suroviny

- na oběd již nemusíte nosit  finance a zrychlíte transakci, přičemž si k objednávce můžete cokoliv na místě přidat 

- získáte garanci, že na vás objednané jídlo počká a to až do zavírací doby daného dne (po 15.hodině bude zataveno do krabičky a uloženo v lednici)


Vyplnění registračního formuláře je jednoduché a intuitivní. Nezapomeňte  prosím na  zadání  e-mailové adresy, kam vám budeme posílat potvrzení vaší objednávky nebo Jídelníček na následující týden.


Postup registraceI. Vyplňte registrační formulář (registrace)

Vyplnění registračního formuláře je jednoduché a intuitivní. Nezapomeňte  správně zvolit restauraci - Kobylisy nebo Holešovice a zadat emailovou adresu, kam vám budeme posílat potvrzení vaší objednávky a Jídelníček na následující týden.


II. Nabijte si kredit převodem na č. 2401224629/2010 Fiobanka


Sami si zvolte částku, z níž se budou odečítat hodnoty  vašich objednávek. Systém vám vygeneruje variabilní symbol. Výše vašeho aktuálního kreditu se zobrazuje ve vašem účtu


  • Kredit uhradíte převodem na účet č. 2401224629/2010, po připsání částky Vám pošleme potvrzovací e-mail. Pak již můžete objednávat.
  •  
  • Kredit lze nabít také kartou nebo v hotovosti přímo v restauraci Jankovcova 49, Praha 7 - Holešovice nebo  Nad Šutkou 540/14, Praha 8 - Kobylisy. Kredit se tak aktualizuje okamžitě.

Inspirace pro vás: Při prvním nabití na 1000 Kč a výše vám jednorázově navýšíme kredit o 100 Kč


III. Objednejte si své jídlo

Po nabití kreditu si již můžete vybírat z celé naší nabídky. Necháme na vás, zda si dáte jídlo vegetariánské, veganské, nebo máte prostě chuť na maso či rybu. Vaříme podle pěti elementů, které vychází z tisíciletími prověřeným výživovým systémem Tradiční čínské medicíny, takže každá volba bude správná!

Inspirace pro vás: Pokud si objednáte jídla ve čtvrtek na celý další týden či na vybrané dny dopředu, jistě vás zaujme cenové zvýhodnění ( Je to výhodné).


IV. Vyberte si způsob odběru

Objednaná jídla vám přivezeme na adresu, kterou uvedete, nebo se jednoduše přijďte najíst k nám do Bistra, kde vám jídlo vám můžeme i zabalit s sebou. Včasným objednáním si zajistíte rezervaci jídla. Víme, jak může být nepříjemné, když je na něco chuť a ono už to není :-) I u nás se stává, že některá jídla se doprodají dříve.

Inspirace pro vás: V případě, že se budete chtít najíst v našem Bistru a nestihnete přijít  do 15 hod.*, nebuďte zklamaní, o své objednané jídlo nepřijdete! Zatavíme vám jej do krabičky, kde na Vás počká do konce otevírací doby bistra. V tomto případě je cena teplého jídla vyšší o 10 Kč za zatavení a obalový materiál.

* Z důvodů dodržování hygienických postupů


V. Jak probíhá úhrada?

Z kreditu se konečná celková částka vaší objednávky vč. dopravy odečítá vždy po expedici, tzn. v době, kdy už jídlo vlastně míří za vámi. Tato částka je po provedení objednávky až do doby expedice blokována na vašem kreditu, takže vždy vidíte jeho aktuální výši.

Inspirace pro vás: Pokud si objednáte jídla ve čtvrtek na celý další týden či na vybrané dny dopředu, jistě vás zaujme cenové zvýhodnění.