Jak na to

Vybrat si můžete z celé naší nabídky, necháme na vás, zda si dáte pouze hlavní jídlo, nebo po něm něco zdravě sladkého.

Nezapomínejte však ani na dobu mimo oběd.

V nabídce máme i zdravé svačiny, kterými doplníte potřebnou energii v průběhu celého dne. Hlavní jídlo si můžete objednat i na později a díky preciznímu zatavení budete mít zajištěnou třeba chutnou večeři. Vždyť je z čeho vybírat!

Jídla si lze objednat po registraci a nabití kreditu. Chceme tak zajistit maximální dostupnost celé nabídky všem našim klientům.

A pak už jen…. Přejeme dobrou chuť :-)

A jak na to?


I. Vyplňte registrační formulář (registrace)

Vyplnění registračního formuláře je jednoduché a intuitivní. Nezapomeňte  prosím na  zadání  e-mailové adresy, kam vám budeme posílat potvrzení vaší objednávky nebo Jídelníček na následující týden.

Inspirace pro vás: Menu na celý týden vám umožní  s předstihem si vybrat a objednat  z naší nabídky za výhodných podmínek (Je to výhodné)


II. Nabijte si kredit

Sami si zvolte částku, z níž se budou odečítat hodnoty  vašich objednávek. Výše vašeho aktuálního kreditu se zobrazuje ve vašem účtu

A jak na to?


  • Převodem na účet č. 2401224629/2010, po připsání částky Vám pošleme potvrzovací e-mail. Pak již můžete objednávat.
  •  
  • Úhradou v hotovosti v Bistru Inspirace, Nad Šutkou 540/14, Praha 8 - Kobylisy. Kredit se tak aktualizuje okamžitě.

Inspirace pro vás: Při prvním nabití na 1000 Kč a výše vám jednorázově navýšíme kredit o 100 Kč


III. Objednejte si své jídlo

Po nabití kreditu si již můžete vybírat z celé naší nabídky. Necháme na vás, zda si dáte jídlo vegetariánské, veganské, nebo máte prostě chuť na maso či rybu. Nezapomínejte, že důležitou součástí celodenní stravy je i svačina, máte ji zajištěnou? :-)  Vaříme podle pěti elementů, které vychází z tisíciletími prověřeným výživovým systémem Tradiční čínské medicíny, takže každá volba bude správná!

Inspirace pro vás: Pokud si objednáte jídla ve čtvrtek na celý další týden či na vybrané dny dopředu, jistě vás zaujme cenové zvýhodnění ( Je to výhodné).


IV. Vyberte si způsob odběru

Objednaná jídla vám přivezeme na adresu, kterou uvedete, nebo se jednoduše přijďte najíst k nám do Bistra, kde vám jídlo vám můžeme i zabalit s sebou. Včasným objednáním si zajistíte rezervaci jídla. Víme, jak může být nepříjemné, když je na něco chuť a ono už to není :-) I u nás se stává, že některá jídla se doprodají dříve.

Inspirace pro vás: V případě, že se budete chtít najíst v našem Bistru a nestihnete přijít  do 15 hod.*, nebuďte zklamaní, o své objednané jídlo nepřijdete! Zatavíme vám jej do krabičky, kde na Vás počká do konce otevírací doby bistra. V tomto případě je cena teplého jídla vyšší o 10 Kč za zatavení a obalový materiál.

* Z důvodů dodržování hygienických postupů


V. Jak probíhá úhrada?

Z kreditu se konečná celková částka vaší objednávky vč. dopravy odečítá vždy po expedici, tzn. v době, kdy už jídlo vlastně míří za vámi. Tato částka je po provedení objednávky až do doby expedice blokována na vašem kreditu, takže vždy vidíte jeho aktuální výši.

Inspirace pro vás: Pokud si objednáte jídla ve čtvrtek na celý další týden či na vybrané dny dopředu, jistě vás zaujme cenové zvýhodnění ( Je to výhodné).