Pravidla

Jídla si lze objednat po registraci a nabití kreditu. Chceme tak zajistit maximální dostupnost celé nabídky všem našim klientům.

Každý týden ve středu vám zašleme jídelníček na další týden

Můžete si tak v klidu domova, kanceláře nebo třeba v metru rozmyslet, jaká jídla si objednáte, třeba s přihlédnutím ke svým sportovním či pracovním aktivitám.

Využijte možnost objednat si cokoli z naší nabídky na týden dopředu za výhodnějších podmínek!

Objednávka jídel do čtvrtečního poledne na následující týden je výhodná!

Je jedno, zda si objednáte jídla na celý týden nebo na jeden den,  při objednávce jídel do čtvrtečního poledne  pro nadcházející týden je cena u hlavních jídel levnější o  10 Kč a o 5 Kč u polévek.


Storno je samozřejmé ☺


I my víme, že někdy nevyjde vše, tak jak jsme si naplánovali! Proto máte možnost svojí objednávku bezplatně zrušit do 8 hod. ráno daného dne dne (objednávku jídla na pondělí v pondělí do 8 hod. ráno).


Objednat si můžete až do 8 hod. ráno!


Inspirace pro vás: Chcete-li mít jistotu výběru z celé naší nabídky, objednejte si včas, protože některá jídla se mohou postupně vyprodat. Nicméně vše, co v danou chvíli máme pro vás připravené, vidíte v aktualizované nabídce na webových stránkách.


GDPR:


Svojí registrací na webu bistroinspirace.cz dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů.

 

1.         Udělujete tímto souhlas správci webu – společnosti Inspirace výživou s.r.o. se sídlem Nad Šutkou 540/14, 182 00 PRAHA 8, IČ: 02671468 (dále jen „Správce“), aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“) zpracovával Vaši zaregistrovanou emailovou adresu. Váš login potřebný pro registraci může být v případě, Pokud nejste součástí firemního kontraktu, který je hrazen zpětně na fakturu, ale využíváte předplacený kredit nebo platíte při převzetí, může být Váš login smyšlený a nemusí v žádném případě odpovídat jakémukoli osobnímu údaji Vaší osoby.

 

2.         Vaši emailovou adresu je nutné zpracovat za účelem potvrzení Vaší objednávky, zaslání informací o týdenním menu případně stavu Vašeho účtu. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu Vaší registrace na našem webu. Svoji registraci (účet) můžete kdykoli zrušit jednoduchým zasláním požadavku na: provoz@inspiracevyzivou.cz

 

3.         S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět zasláním emailu na: provoz@inspiracevyzivou.cz

 

4.         Vezměte, prosíme, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:

vzít souhlas kdykoliv zpět

požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,

požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,

vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,

požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů,

v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.