Pravidla

Jídla si lze objednat po registraci a nabití kreditu. Úhrada jídla se nikdy neřeší při jeho dodávce. Nemusíte být při příjezdu našeho jídla na svém pracovišti.

Každý týden ve středu vám zašleme jídelníček na další týden

Můžete si tak v klidu domova, kanceláře nebo třeba v metru rozmyslet, jaká jídla si objednáte, třeba s přihlédnutím ke svým sportovním aktivitám nebo intoleranci.

Využijte možnost objednat si cokoli z naší nabídky na týden dopředu za výhodnějších podmínek!

Objednávka jídel do čtvrtečního poledne na následující týden je výhodná!

Efektivní práce se surovinami je naší hlavní priroritou. Veškeré obědy pro nadcházející týden objednané do čtvrtečního poledne jsou levnější o 10 Kč a o 5 Kč polévky. Za měsíc tak můžete na stravě ušetřit 300Kč.


Storno je možné do 8:30 v daný den☺


Pokud se Vám změní plán, můžete objednávku bezplatně zrušit do 8:30 hod. ráno daného dne dne.


Objednávky den předem budou s jistotou zajištěny.


Chcete-li mít jistotu výběru z celé naší nabídky, objednejte si jídlo včas. Objednávky den předem všechny vyřídíme. Objednat lze i ráno do 8:30, ale jen omezené množství porcí, proto takovou objednávku nelze zaručit. Pokud Vám ji systém umožní, pak ji budete mít připravenou.


GDPR:


Svojí registrací na webu bistroinspirace.cz dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů.

 

1.         Udělujete tímto souhlas správci webu – společnosti Inspirace výživou s.r.o. se sídlem Nad Šutkou 540/14, 182 00 PRAHA 8, IČ: 02671468 (dále jen „Správce“), aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“) zpracovával Vaši zaregistrovanou emailovou adresu. Váš login potřebný pro registraci může být v případě, Pokud nejste součástí firemního kontraktu, který je hrazen zpětně na fakturu, ale využíváte předplacený kredit nebo platíte při převzetí, může být Váš login smyšlený a nemusí v žádném případě odpovídat jakémukoli osobnímu údaji Vaší osoby.

 

2.         Vaši emailovou adresu je nutné zpracovat za účelem potvrzení Vaší objednávky, zaslání informací o týdenním menu případně stavu Vašeho účtu. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu Vaší registrace na našem webu. Svoji registraci (účet) můžete kdykoli zrušit jednoduchým zasláním požadavku na: provoz@inspiracevyzivou.cz

 

3.         S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět zasláním emailu na: provoz@inspiracevyzivou.cz

 

4.         Vezměte, prosíme, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:

vzít souhlas kdykoliv zpět

požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,

požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,

vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,

požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů,

v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.