Hotbox / Skupiny

Skupinky, firmy

Pomáháme firmám řešit kvalitnější stravování svých zaměstnanců. Podle počtu jídel můžeme dovážet na Praze 1, 6, 7, 8 jídla zdarma nebo za dohodnutý příspěvek. Na základě objednávky den předem zásobu- jeme také podnikové jídelny ve větších objemech v gastronádobách. Pomáháme zřizovat firemní bistra s kvalitní obědovou nabídkou. Investice na její zřízení jsou minimální a úspora času zaměstnanců, kteří se nemusí rozprchnout po okolních hospodách, je velmi významná. Díky našemu objednávkovému systému se zcela eliminuje administrativní zátěž. Jídlo si mohou jednotlivý pracovníci objednat snadno i z mobilu a bezplatně zrušit ještě daný den ráno. Platby mohou být individuálně nabtím kreditu nebo fakturou, když se měsíčně provede export dat pro účetní zpracování celé agendy. Sociální efekt pro život týmu je určitě zajímavým bonusem. 


Hotbox  - Nová kvalita vaší výživy

Přinášíme novinku formou Hotboxu pro skupinku strávníků. Určete si ve firmě fyzické místo Hotboxu, který vám naplníme podle vašich objednávek. Ušetříte peněženku i planetu za plastový odpad, nemusíte jídlo ohřívat a pokud se stravujete s námi denně, dokonce ani umývat nádobí. Vaší objednávkou předem významně ušetříte cenné potraviny, protože můžeme vačit přesně na poptávkuPlatíte přímo kuchyni, proto dostáváte v ceně vysoký podíl kvalitních surovin (často z farem a v biokvalitě) za velmi příznivé ceny. Pro umístění Hotboxu potřebujete pouze zásuvku 240V, (spotřeba energie je malá, protože pokrm dovezeme horký, nádoba Hotboxu je dobře izolovaná a teplota se v něm jen udržuje).

  Objednáte si výhodně i z mobilu. DOVEZEME Vám teplé jídlo na domluvené místo, na recepci nebo do HOTBOXu v kuchyňce nebo klidně na střešní terasu. Při objednávce nad 500Kč na jedné adrese jedeme ZDARMA, jinak za příspěvek 50Kč


  • Nikoho řidič nezdržuje, jen vymění náplň Hotboxu
  • Hotbox je aktivní (240V) a zajistí oběd trvale teplý
  • Prostřeno máte ve skleněné misce s vaším číslem
  • Prázdnou misku odložíte zpět do boxu
  • Užijte si relax v ušetřeném čase polední pauzy
  • Pečovatele o kulturní koutek ke stravování rádi odměníme. 
  • Cena Hotboxu  je 3000 Kč vč. DPH,  varianta ve  dřevěném obalu pak 4500 Kč vč. DPH

  Registrace - firma

  Pro registraci firmy prosím kontaktujte pavel.komarek@inspiracevyzivou.cz

  REGISTRACE - Skupinka, Hotbox

    .

    • REGISTRUJETE si Jméno a Adresu závozu (platí se z kreditu, takže můžete použít i přezdívku). Dostanete POTVRZENÍ vaší adresy na rozvoz (P1,6,7,8)
    • Sdělte nám MÍSTO ULOŽENÍ - Hotbox v kuchyňce či u recepce nebo jen jídlo do ruky, (Pokud chcete limitovat přístup do Hotboxu, zvažte osazení kódovým zámkem).
    • NABIJETE SI KREDIT bankovním převodem částkou o 300Kč vyšší, než bude hodnota vaší objednávky. Slouží nám jako vratná záloha, kdybyste vratný obal nevrátili:-)
    • VČAS si OBJEDNEJTE své jídlo - ideálně den předem nebo ráno. O Poslední objednávku na daný den bereme ve 14 hod., ale už nemusí být celá nabídka. 
    • Poté jídlo jen DOVEZEME, na Vámi zvolené místo