Pro firmy

V poslední době se stále častěji otevírají diskuse o potřebě dostupného stravování v rámci pracovního dne. Řada firem tak umožňuje svým zaměstnancům po dobu oběda navštívit jídelnu přímo v budově společnosti, jiné přispívají zaměstnancům na stravu formou benefitních programů.

Zajímá-li vás však nejen  to, jak a kde se vaši zaměstnanci najedí, ale i problematika celodenní stravy, která by splňovala výživové požadavky při náročném pracovním procesu, jste na správném místě!

Zaměstnanci prostřednictvím našeho programu pro firemní klientelu jistě ocení nejen chutné obědy, ale také možnost zajištění zdravé dopolední či odpolední svačiny. Naše  stravovací koncepce nabije správnou energií a dodá požadovanou výživu organismu. To vše s minimálním dopadem na “těžké”  trávení po jídle, kdy je předpoklad opětovného se zapojení do pracovní činnosti.

Další oblíbenou možností je zajištění výdeje obědů přímo na pracovišti.

Pro firemní klientelu tak máme připravenou komplexní nabídku stravy, která je zároveň výživou. Vybrat si lze z celé naší nabídky s možností nastavení individuálních podmínek.

Proto nás, v případě zájmu o představení stravovacího programu pro firemní klientelu, neváhejte kontaktovat. Máme pro vás připravenou i ochutnávku našich jídel a výrobků.

Kontaktní osoba: Kateřina Valentová
tel: +420 608 836 312
mail: katka.valentova@aspiraceinspirace.cz